• Telefon: +90 850 302 35 70
  • info@glintnedir.com

Glint Bitkisel Temizleyici Nedir ?

Faaliyetlerine 2012 yılından itibaren başlayan TP Kimya çatısı altında olan Glint markası geliştirdiği %100 doğa dostu, tamamen bitkisel temizleyici ürünü ile hem yerli piyasalarda hem de yurt dışında çeşitli ülkeler de kullanılmaktadır. Glint Bitkisel Temizleyici, tamamen bitkisel içeriğe sahiptir ve içerisinde hiçbir şekilde kimyasal içermez. Dezenfektan olarak da kullanılan Glint, piyasada bulunan kimyasal içerikli ürünlerden daha verimli temizlik sağlamakla beraber bitkisel içeriği ile insan sağlığı, doğal kaynakların temiz ve uzun ömürlü kullanımı için tüm herkes tarafından tercih edilmektedir.

 

%100 Bitkisel

Tamamen bitkisel olarak üretilen Glint ürünleri, içerisinde hiçbir şekilde kimyasal ve türevi içerik barındırmaz. Tüm temizlik işlerinizde gönül rahatlığı ile kullanılabilir !

%100 Yerli

TP Kimya tarafından tamamen yerli sermaye ile kurulmuş, ülke ekonomisine katkı sağlayıp, Glint Bitkisel Temizleyiciyi 30’dan fazla ülkeye ihraç ediyoruz !

%100 Sağlıklı

Dezenfektan olarak da kullanılan Glint, tüm sertifikaları ile birlikte temizlerken öldürme sloganı ile hem doğaya hemde insan sağlığına hiçbir zarar vermez !

glint-uretim
glint-uretim-sise
glint-uretim-sise-glint

Glint Üretim

Sizler İçin Çalışıyoruz !