• Telefon: +90 850 302 35 70
  • info@glintnedir.com

Glint Kullanım Alanları

Araç Temizliği

Araçlarınızın, koltuklarında , iç döşemesinde, motor temizliğinde, dış temizliğinde gönül rahatlığı ile Glint kullanabilirsiniz !

Tuvalet & Banyo

Parlak bir banyo ve tertemiz tuvaletler için Glint kullanabilir, arzu ettiğiniz temizliğe tamamen bitkisel olarak ulaşabilirsiniz !

Cam & PVC

Camlarınızda temiz ve iz bırakmayan formulü ile güvenle Glint kullanabilir, PVC ile tüm plastik pimapen yüzeylerde etkili beyazlık sağlayabilirsiniz !

Halı & Kilim

Halı ve kilimlerinizde zamanla oluşan kirler ve anlık kahve ve çay gibi lekelenmeler için halılarınıza zarar vermeden temizleyen Glint’i sizlerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz !

Gıda Üretim Tesisleri

Dezenfektan özelliği ile gıda üretim tesislerinde zararlı kimyasal içermeyen formülü sayesinde en etkili dezenfekte sağlayarak temizliğinizi Glint ile yapabilir, sağlığınıza zarara yol açmazsınız !

Çamaşır Temizliği

Özellikle hassas ciltler ve bebeklerin kıyafetlerinde Glint ile bitkisel temizlik yapabilir, sağlıklı temizliğin keyfini çıkartabilirsiniz !

Klima & İklimlendirme

Klimalarda ve diğer iklimlendirme özelliğe sahip cihazlarda zamanla oluşan kirler için en verimli temizlik Glint ile derinlemesine mümkün !

Kanepe & Sandalye

Zamanla oluşan kararmalar ve lekeler için kanepelerinizde, koltuklarınızda, sandalyelerinizde en etkili temizliği Glint ile güç harcamadan ve sağlığınıza zarar vermeden yaparsınız !

Mutfak & Fayans

Mutfak tezgahlarında, lavabolarınızda, beyaz eşyalarınızda etkili beyazlık ve temizliğin formülü tamamen bitkisel yapısıyla Glint’ten geçiyor !

Parke & Yüzey

Parke ve fayans yüzeylerinde oluşmuş kirler ve bakteriyel dezenfekte amacıyla istenen parlaklığı sağlayan Glint, tamamen bitkisel yapısıyla asla insan sağlığına ve doğaya zarar vermez !